UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Smaller Default Larger

Z upoważnienia Kierownika Katedry Telekomunikacji i Teleinformatyki (KTiT), dr. hab. inż. Jacka Izydorczyka, w oparciu o pismo JM Rektora Politechniki Śląskiej nr l.dz. R/655/19/20, ogłasza się konkurs na finansowanie zadań badawczych realizowanych przez młodych naukowców. O finansowanie mogą ubiegać się młodzi naukowcy, zatrudnieni w KTiT, lub będący doktorantami pracowników KTiT, jako wnioskodawcy indywidualni, lub zespoły badawcze złożone z osób, które w terminie pozytywnie rozliczyły realizowane wcześniej w Uczelni zadania badawcze finansowane w ramach subwencji lub dotacji statutowej.

Wzór wniosku o sfinansowanie zadania badawczego znajduje się na stronie internetowej KTiT. Wnioski należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Termin składania wniosków Komisja ustala na 20.05.2020.

Warunkiem koniecznym rozliczenia zadania jest złożenie artykułu do czasopisma, za które w aktualnym na dzień składania publikacji wykazie MNiSW przyznano co najmniej 70 pkt. w przypadku zadania badawczego realizowanego indywidualnie lub co najmniej 140 punktów w przypadku zadania badawczego realizowanego w zespole.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Ogloszenie_BKM2020.pdf)Ogloszenie_BKM2020.pdf 565 kB
Pobierz plik (Wniosek_o_sfinansowanie_zadania_badawczegoMN.docx)Wniosek_o_sfinansowanie_zadania_badawczegoMN.docx 220 kB